כמה עולה מצבר – כל מה שצריך לדעת

מצבר הוא בהחלט אחד מהחלקים החשובים ביותר באשר לתפקודו של כלי הרכב שלכם שכן, ניתן לטעון כי המצבר הוא בעצם הלב הפועם של כל כלי רכב באשר הוא. אולם, אנשים רבים אינם יודעים כיצד לבצע החלפת מצבר בצורה הנכונה, כיצד להוציא את המיטב ממשך השימוש במצבר וכן גם כמה עולה מצבר. ובכן, בכתבה זו החלטנו לעשות לכם סדר בבלאגן ולהסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת בנושא זה.

 

דגשים חשובים

לפני שאנו ניגשים אל השאלה על כמה עולה מצבר, חשוב מאוד לציין כי קיים מגוון רחב מאוד של מצברים מצברים לכל סוגי הרכב, כאשר חשוב לדעת מעבר לטווח המחיר איזה סוג ספציפי של מצר תרכשו. נוסף על כך,תמיד יהיה כדאי לדעת איזו חברה היא היצרנית של אותו המצבר, זאת בנוסף לאחריות שתקבלו בעת הרכישה שכן, רק בהינתן אחריות הוגנת תוכלו להיות בטוחים כי אתם מכוסים במקרים בהם תזדקקו למימוש שלה. יתרה מזו, חשוב לציין כי עליכם לא רק לבדוק כמה עולה מצבר – אלא גם עליכם לבדוק האם המחיר שתראו הוא עבור המצבר עצמו או לחילופין, כולל את המחיר של הזמנת המצבר והתקנתו, זאת מאחר וקיימים מקומות מסוימים אשר יגבו עלות נוספת עבור התקנת המצבר, כאשר זו לא מצוינת קודם לכן באתר. 

 

אז כמה עולה מצבר?

כאשר אנו דנים בשאלה של כמה עולה מצבר, חשוב מאוד לציין קודם לכן כי מאחר וקיים מגוון רחב מאוד של מצברים לרכב, הרי שיהיו מחירים שונים לסוגי המצברים השונים. למעשה, עלות מצבר יכולה להתחיל ב-450 שקלים עבור מצבר חדש ולהגיע אפילו עד מחיר של 2,500 שקלים, כאשר המחיר משתנה בהתאם לחברה המייצרת אותם וכן גם בהתאם לאמפר של אותו המצבר הספציפי. על כן, במקרים בהם אתם מעוניינים לערוך בדיקה של מחירוני המצברים, קודם לכן עליכם לקחת בחשבון אל רמת צריכת החשמל של המצבר שכבר קיים בכלי הרכב שלכם ולבסס את הבחירה הבאה שלכם על צריכה זו. 

 

מצבר משומש – האמנם?

מאחר ומדובר על מוצר כה חשוב בכל הנוגע לתפקוד כלי הרכב שלכם, אין זה מפתיע כי מצברים לרוב יהיו עסק יקר שאינו זול כלל. בדיוק בשל אותה סיבה ישראלים רבים שוקלים את האפשרות של רכישת מצבר משומש. ובכן, ייתכן כי רכישה של מצבר משומש תהיה במחיר אטרקטיבי יותר לכל הדעות במרבית המקרים – אם כי חשוב מאוד לציין באותה הנשימה שאפשרות זו לא מומלצת כלל. למעשה, למצברים יש תוחלת חיים מסוימת, בדיוק כמו כל מוצר חשמלי אחר – כך שכאשר אתם רוכשים מצבר משומש, אתם בעצם מגדילים את הסיכויים שהמצבר שהשקעתם בו את מיטב כספכם ישבוק חיים לפני שבכלל תצפו לדבר. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות