טיפים לטיפוח הכלב ששווה להכיר!

יש משפט מוכר מאוד שאומר שכלב מהווה את החבר הכי טוב של בן האדם. אם תשאלו אותנו? אנחנו ללא ספק מסכימים על המשפט הזה. בסופו של דבר אין מה לעשות – היצור התמים והחמוד הזה, שהולך על ארבע רגליים, פשוט משב לבני האדם אושר ומשמעות רבה, כזו שלא ניתנת להחלפה בשום מקום אחר בעולם. כדי להחזיר לכלב שלנו את אהבתו בחזרה, ניתן לטפח ולפנק את הכלב שלנו – ככה שהוא יחיה ממש כמו מלך! במידה שאתם רוצים לדאוג קצת יותר לכלב שלכם, בשורות הקרובות, הבאנו לידכם טיפים לטיפוח הכלב, טיפים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר!

טיפ מספר 1 – תספורת לכלבים

מרב הכלבים, מתאפיינים בקצב צמיחה וגדילה מהירים של שיער גופם. עבור אותם הכלבים, הפרווה יכולה להוות מועקה גדולה, בעיקר כאשר מדובר על ימי הקיץ הקשוחים שמתאפיינים במדינת ישראל. מכונים רבים כיום מציעים תספורת לכלבים, ואם תשאלו אותנו – ללא ספק מדובר על פינוק ראוי והולם לכלב שלכם. מידע נוסף על תספורת לכלבים, ניתן למצוא בכתובת האינטרנט הבאה familypet.co.il.

טיפ מספר 2 – קנו לכלב שלכם צעצועים מפנקים

אחד הדברים שכלבים הכי אוהבים זה לשחק. במידה שאתם מחזיקים בכלב, אתם לבטח יודעים כמה אנרגיות טמונות בתוך היצור הקטן והחמוד הזה. משחקים ייעודיים לכלבים, עשויים להיות בדיוק מה שהכלב שלכם יהנה ממנו לאורך כל שעות היום.

טיפ מספר 3 – חטיפים לכלבים

ממתקים לכלבים יכולים לשפר מאוד את הקשר שלכם עם הכלב שלכם. חטיפים, יכולים להוות מעין פידבאק חיובי, כאשר אנחנו רוצים לציין לשבח התנהגות טובה של הכלב שלנו, כאשר אנחנו רוצים לחנך את הכלב שלנו, וגם כשאנחנו סתם רוצים לפנק אותו בחטיף טעים ומזין.

ועוד קצת מידע בנושא טיפים לטיפוח הכלב וכל מה שקשור לגידול כלבים

ראשית כל, אנו ממליצים לכם לשמור על הניקיון של הכלב שלכם. זה אומר ששווה לקלח אותו אחת למספר חודשים ולא יותר מזה, משום שהמים והסבון לא בריאים לא לפרווה שלהם ולא לעור שלהם. אחת לחודשיים שלושה זה ממש בסדר. בנוסף, כדאי שלכלב שלכם תהיה את הפינה שלו. כך הוא יודע שבמיטה שלו הוא יכול לרבוץ, לנוח ולהתלקק. זה נכון שיש אנשים שמרשים לכלבים שלהם לעלות על הספות ועל המיטות, אבל זה פחות מומלץ כי במידה ולכלב שלכם יש פשפשים או פרעושים, כל הבית יידבק. עוד טיפ שכדאי לאמץ אם יש לכם בבית שטיחים זה לרכוש שואב אבק עוצמתי או רובוט חזק כדי שישאב את כל השיערות והלכלוך שמגיע מבחוץ ישירות אל הפרווה ואל כפות הרגליים. שמרו על הכלב שלכם מחוסן בהתאם לזמני החיסונים, נקי, אסתטי ותוכלו להנות ממנו לאורך השנים.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות