אוזניות לשחייה תגבירו את הקצב

אין ספק שלעשות ספורט זה אחד הדברים החשובים ביותר שכל אדם צריך להכניס לשגרת היום יום שלו, שכן מחקרים רבים מוכיחים כי פעילות ספורטיבית הינה הכרחית בין פעמיים לשלוש בשבוע כדי לחזק את הגוף, את השרירים ופרט את שרירי הליבה שלנו, כדי שלא נסבול מכאבים אך גם כדי לשפר את מצב הרוח. סוגי הספורט הפופולריים ביותר בהם אנשים מתאמנים הינם ריצה, אופניים ושחייה כאשר לכל אחד את היתרונות והחסרונות שלו. היום נדבר על השחייה, על היתרונות והחסרונות שלה, ואיך ניתן לגשר על אותם חסרונות בעת הפעילות ואיך אוזניות לשחייה קשורות לגישור על הפער הזה. לפני שנעמיק בנושא, אם אתם מחפשים אוזניות מעולות ומקצועיות לשחיה, כנסו לקישור הבא: ibuds.co.il.

 

מדוע חשוב לשחות בצורה נכונה ומדוייקת

ראשית נתחיל ונאמר שלעסוק בשחייה בתור ספורט זה לא לשים בגד ים ולקפוץ ישר לבריכה כי ככה ככל הנראה שהשחייה שלנו לא תהיה יעילה ולא נמקסם את מה שאנחנו יכולים להוציא מהאימון הזה. שיטת השחייה שלמדנו בגיל שש בבריכה השכונתית שלנו כנראה כבר חלודה, ואנחנו בטח לא זוכרים את רזי הטכניקה שאותה למדנו ולא תרגלנו כמה שנים טובות, שכן כמו כל דבר גם שחייה צריך לתרגל בשביל לבצע אותה כמו שצריך. לכן, אם החלטתם לעסוק בשחייה בתור ספורט, לפני שאתם קופצים ישר לבריכה קחו מספר שיעורי שחייה עם מדריך פרטי או עם קבוצה כדי לראות שאתם אכן שולטים בבסיס של הטכניקה. במידה ולא תעשו זאת, ייתכן שהחוסר שליטה בטכניקה עלול לגרום לכם לשחות בצורה לא נכונה, דבר שיגרום לכם להתעייף בקלות יתרה ובעצם כך לא למקסם את ההישגים שלכם מאותו אימון. שחייה בצורה נכונה, על פי התנועות והטכניקה הנכונה תגרום לכם לשחות זמן רב יותר, לבצע אימוני שחייה יעילים יותר, לחזק את סיבולת הלב ריאה שלכם שכן הגוף לא יתעייף מהר כל כך במהלך האימון ומשך האימון יהיה ארוך יותר.

 

מהם היתרונות של השחייה

אז נתחיל ונאמר ששחייה נחשב לספורט מאוד בריא עבור הגוף וזה גם היתרון הבולט שלו על פני ריצה למשל שעלולה להסב נזק לגב או לברכיים בטווח הארוך. לכן, שחייה הוא ספורט שפיזיוטרפיסים רבים ממליצים למטופלים שלהם אשר סובלים מבעיות ברכיים או פציעות אורטופדיות אחרות. בנוסף, עוד יתרון בולט של השחייה הוא שבעת השחייה אנחנו עובדים על הרבה מאוד דברים במקביל. ראשית כמובן סיבולת לב ריאה ומעבר לכך אנו מפעילים קבוצות רבות של שרירים, כמו שרירי הרגליים, דרך שרירי הגב ועד הידיים והכתפיים.

 

מה הם החסרונות של השחייה

אז למרות שמנינו מספר רב של יתרונות ישנם גם לא מעט חסרונות בשחייה כאשר הבולט ביותר הוא שלא ניתן לעשות את זה עם עוד אנשים כמובן. בניגוד לריצה או אופניים שניתן לעשות בקבוצה ולשוחח תוך כדי הספורט, בשחייה אנו לבד מתחת למים. מעבר לכך, חסרון נוסף הוא גם השעמום שיש בשחייה שכן היא נחשבת לספורט מונוטוני ואם נוסיף את העובדה ששקט מתחת למים ואנחנו לא שומעים כלום בהחלט ניתן לחשוב כי זהו הספורט המשעמם ביותר שניתן לעשות. בכדי לגשר על הפער הזה ולמחוק את החסרון הזה לגמרי ניתן להשתמש באוזניות לשחייה שבהן ניתן כמובן להשתמש מתחת למים. כך למשל תוכלו לשמוע פודקאסטים מתחת למים, לשמוע חדשות וכמובן לשמוע שירים שידרבנו אתכם לשחות מהר יותר. בעזרת אוזניות לשחייה תוכלו להפוך את חוויה השחייה לנעימה יותר, כייפית יותר וכמובן למועילה יותר.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות