מערכת אבטחה לבית – כך תמנעו את הפריצה הבאה

המצב הביטחוני בשנים האחרונות גורם להרבה אנשים לחששות בנוגע לביטחון האישי שלהם. כל אחד רוצה להיות שקט ורגוע ולדעת שאי אפשר יהיה לפגוע בו. כמובן שלא תמיד קל או אפשר להגיע לתחושה שכזאת אך בהחלט יש מה לעשות על מנת להעלות את הדרגה של המוגנות האישית והתקנת מערכת אבטחה לבית היא אחת הדרכים הטובות והפופולריות. כיום יש לא מעט אפשרויות להתקנת מערכות אבטחה ביתיות והעיקרון הוא שהן מבוססות על התאמה אישית לכל בית ולכל משפחה. לא כל בית או דירה יהיו זהים במבנה או הצורה שלהם ולכן בעולם האבטחה הביתית יש חשיבות להתאמה האישית של מערכת האבטחה. רק כך אפשר יהיה להשיג את תחושת הביטחון לבני המשפחה.

 

מונעים את הפריצה הבאה

הגדולה של מערכת אבטחה לבית היא האפשרות לדאוג שהיא באמת תכסה את כל האפשרויות ותגן בעיקר בנקודות תורפה בחצר או בגדר היקפית. אפשר לבחור בין אביזרים כמו מצלמות וצילום הבית מכמה זוויות וכך לזהות מראש שאדם שאינו מורשה מגיע אל הבית ואפשר גם להצטייד בכמה צופרי אזעקה או אזעקה שקטה. כך או כך – תימנע הכניסה אל הבית של מי שלא מורשה להיכנס מבחינת בני המשפחה. מעבר להתקנת מערכת אבטחה לבית חשוב גם לוודא שיש את כל מה שדרוש על מנת להקשות על פורצים או מסיגי גבול להגיע מלכתחילה אל האזור הפרטי של הבית – שער עם אינטרקום או קודן, היעדר סולמות באזור החלונות של הקומה השנייה, גדר היקפית גבוהה סביב כל הבית ועוד. כל לקוח צריך לנתח ביחד עם איש מקצוע מעולם האבטחה הביתית היכן נקודות התורפה, מהיכן יכולים להגיע פורצים ולחשוב האם הוא מעדיף צילומי אבטחה או אזעקה שתרחיק מיידית את מסיגי הגבול.

 

התאמה אישית של מערכות אבטחה ביתיות

כאשר מדברים על מערכת אבטחה לבית חשוב מאד להבין את העניין של ההתאמה האישית כי מה שיתאים לבית אחד או למשפחה מסוימת – לא בהכרח יתאים למשפחה אחרת ולבית שונה במבנה או הצורה שלו. יש גם מערכות אבטחה שמתאימות לדירות ולא לבתים וכמובן שכל אביזר או פריט שלוקח חלק במערכת האבטחה צריך להיבחר בקפידה. כל מצלמה או סירנה, כל נתב אינטרנט או מכשיר שאליו מתרכזים הסרטונים מהמצלמות – אלה מוצרים שעולים לא מעט כסף ולכן לא צריך לבחור באביזרים של יהיה בהם שימוש או שלא מתאים לבית הספציפי. אין זה בהכרח חכם לבחור את אותם האביזרים שיש אצל השכנים, שכן לכל בית יש את נקודות התורפה שלו או השטחים המתים וכמובן שגם למי שגר בבית יכולים להיות דברים אחרים שיהיו לו חשובים.

 

בוחרים מערכת אבטחה וישנים טוב בלילה!

אין שנייה לתחושת המוגנות האישית, לדעת שנמצאים בתוך הבית ואפשר להרגיש בטוחים בלי לחשוש מפריצה או מהגעה של אנשים בעלי כוונות רעות. חשוב לשים לב לחפצים שנשארים מחוץ לדלת כחלק מהנוחות של בני המשפחה וכמובן להבין באופן חד משמעי את העדיפות שיש לבני המשפחה על פני חפצים אלו ואחרים אם חלילה ייגנבו או יושחתו. חשוב מאד לבחור את מערכת האבטחה בכובד ראש ולא כלאחר יד, זאת על מנת לוודא שמתאימים בדיוק את האביזרים המתאים לבית ולשטח החיצוני שלו ושיהיה נוח להתעסק עם הרכיבים השונים במקרה שמתעורר חשד לפריצה. ברגע שמתייעצים עם אנשי מקצוע – קל יותר להגיע להחלטות הנכונות.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות