איך בוחרים עורך דין שיעזור לכם עם תביעות ביטוח? המדריך השלם

פוליסות ביטוח שונות נרכשות למקרים שונים כמו אובדן כושר העבודה, נכות, ביטוח סיעודי, ביטוח בריאות וכדומה. אולם, קיימים הרבה מאוד מקרים בהם חברות הביטוח השונות עשויות לדחות תביעות ביטוח שמגיעות אליהן, זאת בשל מספר שיקולים שונים, לרבות התקווה שמא המבוטח יחליט לוותר על זכויותיו לנוכח הבירוקרטיה המסובכת להפליא הכרוכה בתהליך הגשת תביעות ביטוח. ובכן, מקרים שכאלו, הרי שעליכם לדעת כיצד להתנהל נכון, החל מבחירת עורך דין תביעות ביטוח שיסייע לכם ועד לדגשים חשובים באשר לדרך ההתמודדות. על כן, בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת בנושא זה, בחירת עורך דין שיסייע לכם איתן וכל מה שביניהם.

 

רגע, למה חברות ביטוח מסרבות בכלל לתביעות ביטוח?

לפני שאתם מחפשים אחר עורך דין תביעות ביטוח או עורך דין אובדן כושר עבודה שיוכל לסייע לכם, חשוב שתבינו קודם לכן למה חברות הביטוח השונות מסרבות מלכתחילה. ובכן, מבוטחים נדחים ללא שום הצדקה בהרבה מאוד מקרים, על אף שמצבם הבריאותי, הביטוחי או המשפטי אכן מאפשרים להם לקבל את תגמולי הביטוח במלואם. למעשה, חברות הביטוח השונות דוחות בין 20% ל-30% מהתביעות שמגיעות אליהן וזאת בשל מספר סיבות:

  • גילוי לא מלא של תצהיר הבריאות
  • נספחים חריגים בפוליסה
  • היעדר מסמכים רלוונטיים לתהליך התביעה
  • מקרים שונים בהם המבוטח לא עומד בתנאי הפוליסה – כמו למשל אדם שאינו מוגדר "מספיק סיעודי" על מנת לזכות בתגמולי הסיעוד, לרבות מקרים של טענת התיישנות התביעה

 

עורך דין יכול לעזור לכם

בין אם מדובר על מקרים בהם אתם זקוקים לאיש מקצוע שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויוודא כי תגישו את הבקשה בצורה הנכונה ובין אם אתם זקוקים לאיש מקצוע המייצג אתכם משפטית – הרי ששכירת שירותיו של עורך דין היא הפתרון שלכם. על כן, חשוב מאוד לחפש ברחבי האינטרנט אחר עורך דין תביעות ביטוח מקצועי עם ניסיון מוכח ומעמיק בתחום הספציפי הזה, זאת על מנת שתוכלו לבחור איש מקצוע יעיל שיוכל לסייע לכם מפאת ניסיונו העשיר. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות