פותחים שולחן: כך תבחרו שולחן מטבח

בחירת שולחן מטבח היא בחירה חשובה במיוחד שכן, אי אפשר לשכוח את העובדה כי מדובר על שולחן בו אנו מבלים לא מעט זמן, בין אם במסגרת אירוח משפחתי, סיוע לילדים בשיעורי הבית וכן גם במצבים בהם אנחנו רק רוצים לשתות קפה. זאת בעוד כי ישנה חשיבות עליונה לבחירה נכונה של שולחן מטבח שכן, במרבית המקרים יהיה מדובר על בחירה הממוקמת בחלל המרכזי של הבית, כך שהבחירה צריכה לבצע בצורה מדויקת, הן בפן העיצובי, והן בפן הפונקציונאלי. עם זאת, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי היצע האפשרויות בשוק של היום הוא רחב במיוחד, מה שעשוי לעורר בלבול רב בקרב הצרכנים השונים. אז איך בוחרים שולחן מטבח בצורה המיטבית? ובכן, לפני שאתם ממהרים לרכוש פלייסמט או כל אביזר דקורטיבי אחר לעיצוב פינת האוכל שלכם, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים שולחן מטבח:

1.נוחות – כאמור, שולחן מטבח הוא שולחן עליו אנו נוטים להעביר שעות רבות, בין אם מדובר על ארוחת חג עם החברים או בני המשפחה, ובין אם מדובר על ארוחות שישי, או סתם ימים בהם אנו מעוניינים לנוח ולצפות בטלוויזיה. משכך, עולה הצורך להתמקד בסוגיית הנוחות, וההמלצה שלנו? תהיה לוודא כי אתם מתמקדים בנוחות הכיסאות וביחס של השולחן לכיסאות. 

2.חומרי גלם – לא כל יום רוכשים שולחן מטבח ולכן, מומלץ לוודא כי אתם מבצעים בחירה איכותית שתשרת אתכם למשך שנים רבות. אי לכך, כדאי לבחון בצורה מעמיקה את חומרי הגלם מהם השולחן וכן גם הכיסאות עשויים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן מדובר על בחירה שתענה על הצרכים שלכם יחד עם חלוף השנים. 

3.גודל – יש לא מעט סוגים שונים של שולחנות בשוק, בין אם מדובר על שולחנות מרובעים, משושים, מלבניים וכיוצא בכך. על כן, עליכם לוודא כי אתם מבצעים בחירה שמתאימה לחלל הייעודי, שתאפשר לכם לנוח במרחב בחופשיות, ולשבת בשולחן בנוחיות. כמו כן, עומדת בפניכם האפשרות לפתוח שולחן נפתח למטרות אירוח, אך חשוב לוודא כי הפתיחה היא קלה ולא מורכבת. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות