הובלת דירה עצמאית

יש אנשים שגרים בדירות קטנות בלי הרבה ציוד, ריהוט או מכשירי חשמל משלהם וכאשר הם רוצים לעבור דירה הם שוקלים את האפשרות לעשות את זה לבד, בלי ליצור קשר עם חברת הובלות. יכול להיות שבמקרים כאלה ואחרים הובלת דירה עצמאית זה אפשרי ונוח אך לא תמיד. לפעמים אנשים לא מבינים לעומק שיש חפצים שונים שאי אפשר להעביר בצורה עצמאית וגם אם כן הייתה אפשרות לכך הרי שזה מאד לא נוח ולא מומלץ. עובדים מקצועיים של חברת הובלות יודעים איך להרים, לשנע ולפרוק ציוד בצורה כזאת שגם תשמור על הרכוש וגם תשמור על הבריאות שלהם ומדובר בידע חשוב מאד שהלקוחות עצמם לא יודעים ולא מכירים ולכן הם עלולים לגרום לעצמם נזק בריאותי או לגרום נזק לרכוש האישי והפרטי שלהם. מכאן שחשוב לשקול את זה ברצינות ולבחון האם זה כדאי ומתאים.

 

איך מעבירים דירה בצורה עצמאית?

אם כבר שוקלים את האפשרות לעבור דירה באופן עצמאי צריך לקחת בחשבון כמה נושאים חשובים. ראשית, כדאי להכין רשימה מסודרת של כל הריהוט והציוד שיש בבית. שנית, כדאי בכל זאת ליצור קשר עם חברת הובלות בחולון למשל (או בכל אזור אחר בארץ על פי כתובת המגורים) כדי לבקש אפילו לקנות ארגזים וקופסאות בגדלים שונים או לקבל טיפים והמלצות איך לעשות את המעבר טוב יותר, חלק יותר וכזה שיעבור בצורה טובה ויעילה. יתכן ועובדי חברת ההובלות יציעו שירות הובלה עם רכב קטן יותר, מה שיכול להקטין בצורה משמעותית את התשלום וכך הלקוח יוכל ליהנות מכל העולמות – גם ממעבר שיבוצע על ידי אנשי מקצוע וגם ממחיר כדאי שייתכן ויהיה משתלם ואטרקטיבי. גם אם מחליטים לבסוף להעביר את הדירה לבד – חשוב שלפחות זה יהיה אחרי ששוקלים את העניין לעומק ומוודאים שאכן אפשר לעמוד במשימה הזאת.

 

רעיונות לשיפור היעילות במעבר דירה עצמאי

על מנת לשפר את היעילות של מעבר הדירה שכך או כך בדרך כלל הוא יהיה פרויקט מאתגר חשוב לקבל טיפים מכל מי שרק אפשר. ראשית, צריך להצטייד באביזרים שונים כמו משטחים עם גלגלים שעליהם אפשר יהיה להניח חפצים כבדים וכך להזיז אותם ממקום למקום יותר בקלות, כדאי לשכור או לשאול ממישהו רכב גדול עם תא מטען רחב או אפילו טנדר פתוח, כדאי להזמין כמה חברים שיש להם הרבה כוח על מנת שיעזרו וחשוב מאד להיעזר בכל זוג ידיים שיש, אפילו של בני המשפחה בעצמם. גם הילדים יכולים להרים את הדברים שלהם וכל מה שהם יעשו ובכך יקלו על ההורים שלהים בהחלט יהיה מבורך ומתאים. מה שבעיקר חשוב זה לוודא שמסוגלים לעמוד בפרויקט הזה כי להיתקע באמצע המעבר באפיסת כוחות יהיה בעייתי במיוחד.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות