האם ירקות אורגניים הם באמת בריאים יותר?

טרנד הירקות האורגניים הוא טרנד שצבר תאוצה בשנים האחרונות בארץ

בשנים האחרונות בארץ, ניתן לזהות שינוי רב אשר חל בכל תחום המסחר והקנייה העולמי. אנשים החלו לרכוש יותר באינטרנט, לבצע הזמנות מהפיג'מה כאשר הם יושבים בבית במהלך אחד הסגרים (ותודה לקורונה) וככלל, לקוחות הפכו להיות כאלה שדואגים גם לבריאות וגם לכיס שלהם הרבה יותר. אחד התחומים שהרגישו את השינוי הזה בצורה המשמעותית ביותר הוא תחום הירקנות – רכישה וקנייה של פירות וירקות עבור הבית שלנו. אחד השינויים הגדולים בתחום זה הוא העלייה מבחינה פופולארית של קניית ירקות אורגניים, פירות וירקות הישאר מהחקלאי אל הלקוח, וכמו כן גם קנייה של ירקות ופירות עד הבית באמצעות רשת משלוחים, וללא כל צורך לקום מהספה ולצאת לירקנייה או לסופר הקרוב ביותר אלינו.

למה קנייה של ירקות אורגניים דרך האינטרנט היא מומלצת עבורכם?

אנשים רבים כיום נוהרים ורצים לבצע משלוח ירקות או פירות אונליין באמצעות אחת מהחברות הגדולות של שילוח ירקות ופירות אורגניים מהחקלאי הישר לבית. פירות או ירקות אורגניים הם פירות וירקות אשר גודלו ונקטפו ללא כל התערבות כימית של הדברה כנגד מזיקים או של התערבות כימית על מנת לשנות את המבנה או הטעם של הפרי או הירק. העת נוכחית הביאה עמה שינויים תזונתיים רבים, כאשר חלקם התגלו לאט לאט כשינויים תזונתיים לא טובים או אפילו מזיקים.

אחד מהשינויים המזיקים הללו הינו הכניסה של הנדסת מזון, והעובדה שרוב המזון שאנחנו רוכשים ואוכלים, אם לא כל המזון שאנחנו אוכלים, עובר התערבות מלאכותית כלשהי על ידי בני האדם. מחקרים רבים הראו כי יש קשר בין המזון המתועש שאנחנו הולכים לבין סיכוי למחלה במחלות מסוימות בגילאים מתקדמים, השפעה ישירה על פוריות מוקדמת והתבגרות אצל בני נוער וילדים, וככלל, קם רצון עולמי של אנשים רבים שהבינו שהם מעוניינים לחזור ולאכול מזון טבעי, בדומה לצורה הטבעית שבה אנשים קדמונים היו אוכלים בעבר.

למה לי לעשות הזמנה של ירקות ופירות אורגניים ישירות מהחקלאי?

במהלך הקורונה קמו חקלאים רבים שהבינו כי הצעד הנכון ביותר עבורם הוא פתיחת אופציה לרכישה וקנייה של פירות וירקות אורגניים הישר מהחקלאי הביתה.

מדובר היה במעבר ושינוי לא קל עבור חקלאים רבים, כאשר הוא דרש מהם לבצע חידושים רבים בעסק כגון – העמדת צי משאיות מקררות שיעבירו את המשלוחים, העמדת אתר אינטרנט ואפליקציה מתאימה לכך, העמדת צוות עובדים לאריזה ושילוח של משלוחים ירקות, ואף כניסה לעולם הפרסום והשיווק של העסק החדש שהם הקימו. רכישה וקנייה של ירקות ופירות אורגניים הישר מהחקלאי אליהם הביתה הוא צעד שתומך בחקלאות הישראלית המקומית, כאשר אין שום יד נוספת שנוגעת בפירות והירקות שאתם קונים, ובכך אתם מבטיחים מחיר נהדר לקניה שלכם, ותמיכה ישירה בחקלאים מהם אתם קונים.

מצאתם אתר ממנו אתם יכולים לרכוש ירקות ופירות מהחקלאי? מה חשוב לבדוק?!

  1. בדקו שהאתר מצויד במערכת אשר מאבטחת את כרטיס האשראי שלכם כדי שלא תהיו חשופים לגניבות אשראי.
  2. בדקו שהאתר אכן מספק משלוחים בהתאם לאזור המגורים שלכם.
  3. וודאו שהירקות והפירות באמת לשביעות רצונכם המלאה, שהסחורה איכותית, טרייה, טעימה ומגוונת.
  4. בדקו כי יש שירות לקוחות לאתר ממנו אתם מזמינים את הסחורה ומה קורה במידה ואתם לא מרוצים ממשהו שמגיע.

לסיכום, קניית ירקות ופירות הביתה מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר. זה הרגע לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית ולחסוך בזמן.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות