צריכת קנאביס עם מקטרת – כל מה שרציתם לדעת

עם השנים, הקנאביס הפך להיות יותר ויותר נפוץ בארץ ובעולם כולו. מצד אחד, הקנאביס עדיין אינו נחשב חוקי מבחינת החוק בארץ, ומנגד, קשה להתעלם מרבבות צרכני הקנאביס שמסתובבים ומעשנים בפאבים, במסעדות, במועדונים, וכיוצא בזאת. כל צרכן קנאביס בסיסי מכיר את שיטות העישון הנפוצות והמקובלות יותר לצריכת קנאביס – עישון של ג'וינטים, וצריכה באמצעות באנגים הם שיטות הצריכה הנפוצות ביותר, אך בשנים האחרונות, שיטת צריכה נוספת הפכה להיות מוכרת מאוד, ואנחנו מדברים כמובן על צריכת קנאביס באמצעות מקטרת. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מידע בלעדי על צריכת קנאביס עם מקטרת.

בתור התחלה – מה זה צריכת קנאביס עם מקטרת, וכיצד הדבר מתבצע

לרוב, מרבית צרכני הקנאביס בכלל לא יודעים מספיק על האופציה של צריכת קנאביס עם מקטרת. צריכת קנאביס עם מקטרת, מצטרפת לרשימה ארוכה ומכובדת של מוצרי עישון אלטרנטיביים שקיימים כיום, זאת לדוגמת – צריכת קנאביס באמצעות מאדים, צריכת קנאביס באמצעות וופורייזרים מומלצים, וכיוצא בזאת. צריכת קנאביס עם מקטרת מתבצעת בצורה הבאה – לאחד גריסת הפרחים, מעבירים את הקססה בנוצרה לחור ייעודי שממוקם בקצה. לאחר מכן, שיטת העישון היא דומה לכל מה שאתם מכירים – מבהירים את הקססה שנמצאת כעת במקום הייעודי, ושואפים מהפיה הייעודית.

מה הם היתרונות השונים של צריכת קנאביס עם מקטרת:

  • נוחות – מקטרת מהווה את אחד הכלים הייעודיים הנוחים ביותר לצריכת קנאביס
  • חסכון – צריכתה קנאביס באמצעות כלי זה נחשבת לחסכונית יחסית ביחס לצריכה במכשירים האחרים
  • צריכה נקייה של קנאביס – צריכת קנאביס בעזרת מקטרת, היא אידיאלית עבור אנשים שמעוניינים להפסיק לעשן טבק, וכתוצאה מכך עליהם לעשן קנאביס נקי בלבד

איך תבחרו חנות מקצועית לרכישת מקטרות?

ובכן, בדרך כלל מקטרות מקצועיות וגם איכותיות ניתן לרכוש באחת משתי הדרכים הבאות. דרך אחת, היא באמצעות הגעה לחנות מקטרות. כמובן שמדובר בנישה מאוד מדויקת וספיציפית, אין הרבה כאלה חנויות, לא בעולם ובטח שלא בארץ. היתרון של גישה זו הוא שתוכלו לקבל ייעוץ מדויק ומקצועי בהתאם למקטרת שמתאימה לכם ולצרכים שלכם וכן גם לתקציב שלכם, שכן מקטרות ניתן לרכוש בסכום של כמה מאות שקלים וגם כמה אלפים של שקלים. הדרך השניה, היא למעשה להתחבר לרשת האינטרנט ולחפש אחר חנות מקצועית בה מוכרים מקטרות. במידה ואתם מעשנים מקצועיים, תוכלו כמובן לשלב עם הקנייה שלכם מוצרים נוספים. בכל אופן, כדאי שהבחירה שלכם אכן תתמקד בבחירת חנות מקצועית המעניקה שירות לקוחות איכותי כדי שתבצעו את הבחירות שמתאימות לכם. שוק מוצרי העישון רווי במוצרים, חלקם איכותיים, חלקם פחות וכן יש גם בשוק, לא מעט חיקויים.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות