כל הסיבות להחזיק שלוקים במקפיא הביתי שלכם

בין אם כבר יש לכם ילדים ובין אם עדיין לא, תמיד כיף שיש בבית כל מיני הפתעות ופתרונות לדקה ה-90. למשל, אם פתאום הילד שלכם החליט להזמין חבר במפתיע אליו הביתה, אם השכנה קפצה לביקור או אם החלטתם שבא לכם לארח כמה זוגות חברים אבל אין לכם סבלנות או זמן לעמוד במטבח ולהכין קינוח. שלוקים יכולים להיות כמו פתרון מעולה למצבים כאלה.

 

שבא לכם לרענן את הילדים ואת עצמכם

כולנו יודעים שהקיץ הישראלי יכול להתיש. הוא חם, הוא לח, הוא יכול אפילו להיות בלתי נסבל. לא פעם אנחנו מגיעים הביתה אחרי יום עמוס, מתיש, גדוש במשימות ואפילו לא בא לנו לאכול. כל מה שבא לנו זה להתרענן עם משהו קר. נסו את השלוקים של mojo ותבינו בדיוק על מה אנחנו מדברים. אז שחם, לח, וכל מה שבא לכם זה מזגן ומשהו ממתוק ומרענן, קחו שלוק ופנקו גם את הילדים שלכם.

 

לארוחת שישי או חג

שיש הרבה ילדים ואורחים, לרוב לא מספיק קינוח אחד או שניים. במקרה כזה, שאתם מארחים כמות גדולה של אנשים, שווה לכם להחזיק במקרר שלוקים, ארטיקים טבעיים וגלידות מפנקות. זה כייף, בלתי מתאמץ ואין כמעט אדם שלא אוהב את זה.

 

איך תבחרו חנות גלידות ושלוקים ממנה תזמינו?

היום, בעידן הדיגיטלי בו אנחנו חיים, אפשר להזמין מה שאנחנו רוצים וזה פשוט יגיע אלינו תוך זמן קצר. אבל, כן כדאי לעשות סוג של מחקר שוק או סקר שוק לפני שאנחנו מזמינים מחנות כזו או אחרת. מה שאפשר לעשות, זה קודם כל לשאול אנשים שאנחנו מכירים שאולי התנסו לפני כן ברכישה דומה לזו. תוכלו להתייעץ בקבוצות הווטצ‘אפ בהן אתם חברים או אפילו בפייסבוק. לאחר מכן תוכלו להשוות בין שתיים לשלוש חנויות ואז לבחון כמה דברים חשובים.

  1. טעמים – חשוב שיהיו בחנות את הטעמים שאתם אוהבים, בין אם זה תות או לימון, אננס או מלון. אם אתם רוצים כמובן לפנק גם את הילדים שלכם, שווה לשאול אילו טעמים הם רוצים.
  2. סליקה – דבר שסופר חשוב לבדוק אותם לפני שמזמינים, בטח לפני שמעבירים את פרטי האשראי הוא לבדוק שהחנות ממנה אתם מזמינים מצויידת במערכת אבטחה לסליקה האשראי שלכם, כדי שחס וחלילה לא יגנבו את פרטי האשראי שלכם, ומה שהיה אמור להסתכם בעלות של של עשרות או מאות שקלים, יסתכם במשהו הרבה יותר גבוה.
  3. זמינות- כדאי לבדוק את רמת זמינות המשלוחים של החנות או האתר ממנו אתם מזמינים, במיוחד אם אתם ”בונים“ על ההזמנה למועד מסוים.

 

לסיכום, אם בא לכם לרענן את הקיץ ולפנק את הבית שלכם במשהו מתוק, זה הזמן לבחור חנות גלידות וארטיקים טבעיים.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות