קיר מסך זכוכית

קיר מסך הוא קיר שלא לוקח חלק בשלד הבניין או המבנה ולכן אפשר לעשות בו גם שימוש דקורטיבי. הכוונה היא שלא מדובר בקיר שאפשר להשעין עליו משאות כבדות או להעמיס ישירות עליו חלקי בניין כבדים במיוחד ואלה יישענו על עמודי שלד אחרים שאינם, כאמור, קירות המסך. מכאן שתפקידו של קיר המסך הוא אחד – לאפשר הפרדה מבנית ולוגיסטית בין פנים הבניין לבין כל מה שקורה בחוץ. בזכות תכונה זו אפשר להתייחס לקיר המסך כאל חיפוי חיצוני ומכיוון שאין הישענות של משאות כבדים על קיר המסך הרי שהוא עצמו יכול להיות עשוי מחומרים קלי משקל. כיום אפשר להתרשם מקירות מסך דקורטיביים שהופכים את המראה החיצוני והעיצוב של הבניין מחוץ ליפה ומעניין וזה גם מה שעושה קיר מסך זכוכית. בזכות פנלים גדולים של זכוכית שקופה או אטומה, בכל צבע – הבניין ייראה מיוחד ויוקרתי.

 

מי מקבל את ההחלטה על התקנת קיר מסך זכוכית?

האדריכל שמלווה את בניית הבניין יהיה זה שבעצמו או ביחד עם אנשי מקצוע אחרים יקבל את ההחלטות בנוגע לעיצוב של הבניין. הכוונה תהיה כמובן הן לעיצוב הפנימי והן לעיצוב החיצוני. קירות מסך זכוכית נפוצים בדרך כלל בבנייני עסקים או משרדים ואפשר לראות אותם כמעט בכל מגדל עסקי ברחבי גוש דן או אזורי תעשייה בכל הארץ. חברת alcon נחשבת לחלוצה בתחום זה ובאמתחתה לא מעט עיצובים של קירות מסך זכוכית והתקנות מרהיבות ביופיין שמתאימות לכל בניין ולכל סוג של משרד או עסק. בזכות ניסיון וידע נרחבים אפשר לקבל מידע באתר האינטרנט של החברה וכך להבין לעומק במה מדובר והיכן יהיה קירות אלה מתאימים ונכונים. כאשר את ההתקנה מלווים כל אנשי המקצוע הדרושים – אין ספק שהפרויקט יהיה מוצלח ובסופו של דבר העיצוב של הבניין יהיה מרהיב ולא פחות מזה.

 

עולם הבנייה המרתק והמתקדם

כיום בניינים לא נראים משמימים או שגרתיים ובכל בניין או מבנה אפשר לראות תכונות ייחודיות, בעיקר כאלה שקשורות בעיצוב. עוד לפני שנכנסים לבניין אפשר להתרשם מהעיצוב והמראה שלו – מה שהופך אותו למאד מיוחד. גם מי שרק מגיע לבקר בבניין יכול לגבש דעה על הדיירים או על אופן התנהלות הבניין כבר מהמראה שלו מבחוץ ובדיוק מהסיבות האלה מנהלי אחזקה של בניינים דואגים לכך שהבניין ייראה יפה, מעוצב ומעניין. אם הם מצליחים במשימה של יצירת דמיון בין הפנים לחוץ, כלומר בין העיצוב החיצוני לבין תחום העיסוק של הבניין והמשרדים שבו הרי שזו שאיפה מקצועית מאד שתצביע על התנהלות ברמה גבוהה ועל סטנדרטים גבוהים של חוויה שמנסים לייצר הן עבור הלקוח או המבקר והן עבור מי שעובד בבניין ומגיע אליו מדי יום ביומו.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות