בקבוק בעיצוב אישי – המתנה המושלמת

איזה כיף זה להפתיע אנשים! משהו בשמחה, ובאושר של האדם שאנחנו מפתיעים, יוצר אצלנו תחושת סיפוק שאין כמותה. לא פעם ולא פעמיים כולנו נתקלנו בסיטואציה הבאה – אנחנו מעוניינים לקנות לאדם קרוב ואהוב מתנה, ואנחנו פשוט לא יודעים מה. אז בדיוק בשביל אותם המצבים, יש לנו מתנה מושלמת, מתנה שמתאימה לאינספור תרחישים וסיטואציות, ואנחנו כמובן מדברים על – הזמנת בקבוק בעיצוב אישי. בשורות הקרובות, נרחיב עוד על בקבוקים בעיצוב אישי, ונביא לכם דוגמאות – עבור אילו מצבים בקבוק כזה הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם.

בתור התחלה – מה זה בקבוק בעיצוב אישי

בקבוק זה הוא מתנה שהפכה להיות פופולארית מאוד במספר השנים האחרונות. בטח נתקלתם בהם, ואולי אפילו העניקו לכם בקבוק כזה כמתנה בעבר. בקבוק מעוצב אישית, מאפשר לכם לשלב בין מתנה רלוונטית, כזו שניתן לעשות בה שימוש, לבין יצירתיות ומקוריות גדולים. בקבוקים בעיצוב אישי, יכולים להכיל ברכה שאתם מקדישים לאדם מסוים, הם יכולים להכיל תמונות משותפות שלכם ושל אותו האדם, והשמיים הם למעשה הגבול. תוכלו למצוא מידע נוסף תחת אתר האינטרנט של – הדפסה על מוצרים ALLAROUD.

באילו מקרים הבקבוק מתאים כמתנה?

למעשה, יש שורה ארוכה של אירועים שבהם הענקת בקבוק בעיצוב אישי היא מתאימה ביותר. כפי שציינו לפני כן, עיצוב בקבוק אישי, עשוי להוות מתנה נהדרת בהרבה מאוד מקרים שבהם אנחנו רוצים להשאיר חותם מסוים אחרינו, ושיזכרו אותנו או את פועלינו במקום מסוים. להלן מספר מקומות כאלה:

  • פרידה ממקום עבודה/ צבא – אם אתם מחפשים מתנה מקורית עבור אדם שעוזב את מקום העבודה או את המסגרת הצבאית, אין ספק כי בקבוק מעוצב זו מתנה נפלאה. לא רק שמדובר במתנה שהיא שימושית משום שהוא יעשה בה שימוש לכל מקום שהוא ילך, הרי מי לא שותה מים לאורך היום, אלא גם שאתם יכולים איך למתג את הבקבוק. זה יכול להיות משפט שמאפיין את המסגרת וכולכם צוחקים עליו, או אפילו השם שלו.
  • יום הולדת/ בר מצווה/ כיוצא בזאת- באירועים ניתן לבחור בבקבוק ממותג, גם עבור האדם שחוגג את האירוע, אך גם בתור מתנה נפלאה לאורחים.
  • שי לחג במקום העבודה- הרבה פעמים אנחנו חושבים מה להעניק לעובדים שלנו לערבי חג כמו ראש השנה או פסח ולא בטוחים מה הבחירה הטובה ביותר. בקבוק ממותג בעיצוב אישי זו בחירה נפלאה, הבקבוק ישמש את העובדים לכל מקום שהם ילכו בין אם זה לאימון כושר, לעבודה או לטיולים.

כעת, כל שנותר לכם בעצם הוא לבחור את המקום המתאים עבור הדפסת ועיצוב הבקבוק, לבחור כמות ומשם אתם מסודרים.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות