בת מצווה בבית

יש כיום שפע של אפשרויות לבחירה כדי לקיים אירוע בבית, כל אירוע – יום הולדת עגול, מפגש משפחתי עם הרבה אנשים, יום נישואין ואפילו ברית, בריתה, בר או בת מצווה. כל מה שצריך זה להיערך מספיק זמן מראש ולארגן את מה שבעזרתו הבית יהפוך להיות המקום המתאים ביותר לאירוע – הזמנת אוכל או קייטרינג, עיצוב החצר, הסלון או החדר שבו האירוע יתקיים, שכירת ציוד כמו שולחנות, מפות, מפיות וכלי אוכל וכמובן הזמנה של איש מקצוע לצורך תוכנית אומנותית, אטרקציה או הפעלה. ברגע שמכירים את התחום מגלים עולם שלם של אפשרויות מרגשות שיהפכו את האירוע בבית לנוצץ ומיוחד.

 

איך מארגנים בת מצווה בבית?

על מנת להתחיל בארגונים צריך להכין רשימה של כל המשימות שעומדות על הפרק. הדבר הראשון הוא לבחון ולוודא שיש מספיק מקום בבית או בסלון עבור האורחים ואז לערוך רשימה של השכרת ציוד לאירועים – מה צריך? שולחנות וכיסאות? כלי אוכל והגשה? מפות ומפיות? אולי רוצים לקיים את האירוע בחצר של הבית ואז צריך לשכור אוהל או אמצעי קירוי כמו אוהל גדול או גזיבו. לאחר שיודעים מי המוזמנים וכמה יש צריך לבחור את חברת הקייטרינג וכמובן שמומלץ לקבל כמה הצעות מחיר מכמה חברות. לאחר מכן צריך לקבוע מה יהיה הקונספט של האירוע והתוכנית האומנותית.

 

מתארגנים מספיק זמן מראש ומתקבל אירוע מושלם!

כאשר מקבלים את ההחלטה שבת המצווה תתקיים בבית אין זה אומר שמתפשרים על ההצלחה של האירוע או על ההנאה של המוזמנים. כאשר לוקחים את הזמן ומתארגנים כמו שצריך האירוע יהיה מפואר, מיוחד ובלתי נשכח ולכן אין זה באמת משנה איפה הוא מתקיים. חשוב למצוא את אנשי המקצוע בכל תחום שיכולים להציע שירותים לא פחות ממעולים וזה מה שיבטיח שהאירוע יתקיים בדיוק על פי הציפיות והאורחים ייהנו מאד. גם הנערה המתבגרת שעבורה זהו אירוע מכונן בחיים תוכל לדעת שהפיקו עבורה בדיוק את האירוע שהיא רצתה וחלמה עליו ואפילו שהציבה רף גבוה בקרב החברות שלה.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות