מיהו יועץ סביבתי ומדוע אתם זקוקים לאחד כזה?

יועץ סביבתי הוא בעצם איש מקצוע מומחה, שמטרתו העיקרית היא לעסוק בכל ההיבטים החשובים באשר לאיכות הסביבה בעת ביצוע פרויקטים שונים. לאחר שהיועץ אוסף נתונים ממספר יועצים מומחים אחרים, הוא מאגד אותם על מנת להפיק דוח, אותו הוא יגיש למלחקת איכות הסביבה שבעירייה. דוח זה בעצם אמור לכסות נושאים חשובים כמו פינוי פסולת, זיהום קרקע או אוויר שעלולים להתרחש בעקבות הבנייה וכן גם חומרים מסוכנים שעלולים להימצא באזור בשל תהליך הבנייה. אז מיהו יועץ סביבתי, ובאילו מקרים תזדקקו לשירותיו המקצועיים? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.  

 

מי צריך את שירותיו של יועץ סביבתי?

לפני שתחפשו אחר יועץ סביבתי מומלץ כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר dr-eligal.co.il, חשוב קודם לכן להבין כי הצורך ביועץ מסוג זה עשוי להשתנות מפרויקט לפרויקט, אם כי ברוב המקרים הוא נדרש עבור הקמת מרכזים מסחריים, מפעלי תעשייה, מרכזי קניות, אתרי חקלאות וכדומה. לדוגמא, אלו אשר מאחסנים חומרים שאינם סטנדרטיים או לחילופין, חקלאים למיניהם בהחלט יצטרכו את שירותיו של יועץ סביבתי, זאת על מנת שיוכלו לוודא כי הם מתנהלים בצורה בטוחה ותקנית שאינה מסכנת אותם או את הסביבה.

 

בחירת יועץ מתאים – מאיפה מתחילים?

בחירת יועץ היא אינה עניין של מה בכך. אמנם, על מנת לבחור נכון את איש המקצוע שמתאים לכם, עליכם לשים דגש על מספר פרמטרים, כמו למשל הניסיון של היועץ – הרי סביר להניח כי יועץ עם ניסיון מוכח ומעמיק בתחומו יהיה הרבה יותר מיומן מיועץ צעיר, ובהתאם לכך יהיה בקיא מספיק על מנת לבצע בצורה הטובה ביותר את כל המשימות המוטלות עליו. המוניטין של היועץ הוא גם היבט חשוב לא פחות, כאשר תוכלו לחפש ברחבי האינטרנט אחר המלצות אודות יועצים סביבתיים מומחים. באותה הזדמנות, תוכלו לקרוא גם חוות דעת והמלצות של לקוחות שכן, תמיד כדאי לבסס על אלו את הבחירה מאחר ותרצו בסופו של יום לעבוד אך ורק עם יועץ שניכר כי רמת שביעות רצון הלקוחות שלו היא גבוהה. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות