חתונת שישי צהריים – מה לובשים?

 

בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר זוגות שמחליטים לערוך את החתונה שלהם בנוסח קצת שונה ומיוחד, וללכת על האופציה של חתונת שישי צהריים. בהרבה מאוד מקרים מדובר על בחירה מוצלחת שכן, אווירה של יום שישי זו אווירה נהדרת שבהחלט מוסיפה לחגיגיות של האירוע, בעוד כי האורחים מגיעים רעננים ולא עייפים מאחר ורובם לא אחרי יום עבודה ארוך ומפרך – כך שתוכלו להיות בטוחים כי השמחה תורגש היטב. אולם, לא תמיד ברור איך אפשר לבחור נכון שמלות עבור חתונת שישי צהריים. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. 

 

אז מה לובשים כשמדובר על חתונת שישי צהריים?

לפני שתחפשו אחר שמלות ערב להשכרה, חשוב מאוד לציין כי אין קוד לבוש אחיד מוגדר עבור חתונה כזו, אך בכל זאת, קיימים מספר כללים שכדאי מאוד לבסס את הבחירה שלכן עליהם:

  • צבע הבגד – בגד עבור חתונת שישי בצהריים אמור להיות צבעוני ובולט – הרי אור השמש תמיד יוצר אנרגיות ושמחה. הצבעים שהכי כדאי לשלב אלו צבעי פסטל, צבעים נעימים לעין שמתאימים לאווירת שישי בצהריים ומעבר לכך, יוצרים הרבה מאוד עניין.
  • בד – הצהריים בישראל מאופיינים בטמרפטורות די חמות, אפילו בעונת החורף לעיתים, כך שהבד ממנו עשוי הבגד שתבחרו אמור להיות אווירי ונעים בהתאם לכך – הרי תמיד תרצו לוודא כי תוכלו להרגיש בנוח לאורך כל האירוע. הבדים הכי מומלצים לשם כך יהיו משי או סאטן שכן, בגד עבור חתונת צהריים אמור להיות קליל ולאפשר לכן נוחות מקסימלית ברחבת הריקודים גם בימים בהם השמש קופחת. 

 

בשורה התחתונה

על אף שכמעט ולא היה נהוג לעשות זאת בעבר, בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר זוגות שמחליטים לערוך חתונת שישי צהריים, משום שזו דרך מיוחדת לחגוג את האירוע המרכזי והמשמח ולהפוך אותו להרבה יותר ססגוני, ולפעמים גם להרבה יותר רומנטי. אולם, לא תמיד ברור איך אפשר לבחור את ההופעה הנכונה עבור אירוע מיוחד שכזה, וזו הסיבה המרכזית לכך שהחלטנו להדריך אתכן על כך במהלך כתבה זו . 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות