מעבר דירה – כל מה שצריך לדעת לפני

מעבר דירה בדרך כלל מהווה בשורה משמחת, אך עם זאת, חשוב לציין כי זו משימה שאינה פשוטה כלל שכן, מדובר על תהליך מורכב שעל מנת שיעבור חלק ככל הניתן צריך לדעת כיצד לבצע אותו נכון. בדיוק לשם כך, החלטנו בכתבה זו לרכז עבורכם מספר עצות מפתח שכדאי לכם להכיר לפני שאתם מבצעים מעבר דירה.

 

טיפים מנצחים לקראת מעבר דירה

לפני שאתם מחפשים אחר שירותי הובלה באזור מגוריכם כמו הובלות בירושלים, הרי שקודם לכן עליכם להכיר מספר טיפים מנצחים שיסייעו לכם להקל ככל הניתן על התהליך של מעבר דירה:

 

  • תמיד כדאי למספר את הארגזים שלכם – לקראת מעבר דירה, תמיד יהיה מומלץ למספר את הארגזים שלכם, זאת מאחר ומספור יכול לסייע לכם באופן משמעותי כך שתדעו בדיוק כמה ציוד אתם נושאים (הרי הרבה מובילים נוהגים לתמחר את ההובלה בין היתר בהתאם למספר הארגזים). כמו כן, מומלץ לרשום על הארגז עצמו תיאור תמציתי של תכולתו, כאשר תוכלו לערוך מעין רשימה מקוצרת שתשמרו עליכם ובה תכתבו תיאור מפורט של מה שכל ארגז מכיל. כך בעצם תוכלו לחפש דברים ספציפיים בקלות ובמהירות ברגע הפריקה.
  • סמנו את הארזים שלכם – על מנת לקחת את הסדר לשלב הבא, מומלץ מאוד לסמן את הארגזים שלכם בצבעים, כאשר כל צבע יהיה מוקצה לחדר מסוים. לדוגמא, צבע אדום עבור פריטי מטבח, צבע כחול עבור פריטי רחצה, צבע ירוק עבור הפריטים של חדר השינה וכדומה. כך בעצם תוכלו להדריך את המובילים בקלות היכן להניח כל ארגז, זאת במקום להוסיף לעצמכם עבודה כפולה שבמסגרתה תצטרכו למקם את הפריטים בכל חדר לאחר שפרקתם את הארגזים. 
  • ארגזו בגדים ופריטי לבוש עם קולבים – כאשר אתם אורזים בגדים שניתן לתלות, מומלץ מאוד לא להסיר מהם את הקולבים. למעשה, כאשר תעשו זאת, תוכלו בעצם לשלוף את הבגדים ישירות עם הקולב ולתלות אותם בארון בבית החדש שלכם, דבר שיביא לחיסכון משמעותי בזמן במידה ויש ברשותכם הרבה בגדים. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות