רשתות יונים – איך בוחרים?

יש כל מיני דברים שמטרידים אותנו ביום יום שלנו, ואין ספק שאחד הדברים שיותר יכולים להוציא אותנו מדעתנו זה יונים. אמנם בכיכרות המרכזיות בכל העולם, היונים משוטטות להן בהנאה ונראה מהצד כי הן לא מזיקות לנו בני האדם כלל וכלל, אך בפועל, שהן מגיעות למרחב הפרטי שלנו, הדברים שונים בהרבה. יונים עושות רעש, לרוב בשעות הבוקר המוקדמות, בדיוק שאנחנו נמצאים בשינה הכי עמוקה שלנו, הן מלכלכלות את האזור שבו הן נמצאות באמצעות הצואה שלהן שהיא גם מסוכנת מאוד למי שלא מודע לכך. לשם כך, יש כל מיני פתרונות המשמשים לצורך הרחקת יונים כמו רשתות יונים, דוקרנים וכדומה. כדי שהפתרון אותו אתם בוחרים במקרה שלנו רשתות יונים יהיה יעיל ואפקטיבי, עליהן להתאים לאופי המקום ולמרחב שבו היונים מקננות.

 

מה האפשרויות של רשתות יונים?

ובכן, קיימים סוגים שונים של רשתות יונים בשלל גדלים כמו למשל רשתות שקופות מפלסטיק, רשתות מחומר הדומה לחבל, רשתות ממתכת וכדומה. בעיקרון יש שתי אפשרויות שמדובר בתהליך הכולל הרחקת יונים.

האפשרות הראשונה היא לבצע רכישה דרך רשת האינטרנט ולנסות לפרוס את הרשתות באזורים שבהן היונים מקננות. שימו לב כי הפתרון שאתם בוחרים חייב להתאים לאזור, שכן יש הבדל בין רשת שתתאים לגג לבין רשת שתתאים לאזור הכביסה או המרפסת. אם יש לכם מזל, השיטה הזו תעבוד ותחסוך לכם לא מעט כסף. האפשרות השנייה היא בעצם לפנות לקבלן או חברה מקצועית המתמחה בהרחקת יונים. מומחה מטעם החברה יגיע אל האזור שבו היונים מפריעות, יבחן ויאפיין אותו ויתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר. אמנם שיטה זו נחשבת ליקרה יותר, אך במרבית המקרים היא טובה ויעילה יותר.

 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות