בחירת חומרי אריזה – מאיפה מתחילים?

יש לא מעט דברים שנצטרך לבחור נכון באשר למעבר דירה שלנו, וביניהם כמובן – חומרי אריזה. בחירה נכונה של חומרי אריזה בהחלט תוכל להקל עלינו בתהליך המעבר, ותעזור לנו לארוז את כל הפריטים החשובים שלנו בדרך יעילה, קלה ונוחה. אז איך נוכל לבחור בעצמנו חומרי אריזה שיתאימו לנו, ומה חשוב לקחת בחשבון כאשר אנחנו רוצים לבחור? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

השימושים הנכונים

רגע לפני שנסביר לכם איך לבחור חומרי אריזה איכותיים כמו שרינק, הרי שעלינו להבין בדיוק מהם השימושים הנכונים בהם – כלומר עבור מה נצטרך לבחור נכון חומרי אריזה. המטרה העיקרית של חומרים אלו היא לעזור לנו להכיל, לשמר ולארוז את החפצים האישיים שלנו במסגרת מעבר דירה, כך שנוכל להעביר אותם בצורה נוחה אל עבר הבית החדש וכמובן, להיות בטוחים כי לא יקרה לחפצים שלנו שום דבר לאורך הדרך.

 

סוגים שונים של חומרי אריזה

הנה כמה דוגמאות של חומרי אריזה בהם נצטרך להשתמש עבור מעבר הדירה שלנו:

  • נייר אריזה – הפריט הכי בסיסי, אותו נצטרך כמובן על מנת לארוז בצורה נוחה וקלה את כל החפצים היקרים שלנו.
  • פצפצים עבור אריזת חפצים שבירים – בא לידי ערך במיוחד כאשר נארוז חפצים שבירים כמו זכוכיות, מסכים, כדים, אגרטלים וכדו'. הפצפצים בעצם עוזרים לנו לשמור על הפריטים שלנו מפני סכנת שבירה. 
  • סרטי הדבקה – נצטרך לעבוד עם סרטי הדבקה על מנת שנוכל לסגור את כל הקרטונים בהם נארוז את החפצים שלנו.
  • אקדח שעוזר לייעל את האריזה (מסקינטייפ) – אקדח מסקינטייפ הוא בחירה אופציונלית נהדרת, בעיקר מאחר והוא מקל על האריזה שלנו ומאפשר לנו לייעל את התהליך ואף לבצע אותו בצורה הרבה יותר מהירה.
  • ניילון נצמד – לעיתים נצטרך "להדק" את הפריטים שנארוז לפני שכן, יש לא מעט חפצים שעלולים להשתחרר וכתוצאה מכך להיפגע, ולשם כך כמובן שנצטרך להכין מראש גם ניילון נצמד שישמש אותנו עבור המעבר.
  • טוש, מרקר, לורד וכו' – נצטרך גם להצטייד באביזרים שיאפשרו לנו לרשום על הארגזים, כך שנוכל למיין אותם לפי תכולה, ובכך בעצם נדע מה יש בכל ארגז – זאת על מנת שנוכל ליהנות מחווית פריקה הרבה יותר קלה ומהירה. אפשר להשתמש לשם כך בטוש, בלורד או אפילו במרקר – העיקר שהכתוב על הארגזים יהיה ברור ונוכל להבין אותו היטב. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות