הטרדה מינית? היכן עובר הגבול

החוק קובע גבולות ברורים לגבי נושאים שונים. המטרה הינה למנוע, או לכל הפחות להפחית עבירות ומעשים בלתי ראויים. גם בנושא הטרדה מינית? היכן עובר הגבול יש חוקים וכללים ברורים שעל פיהם חובה על כל אחד לפעול. כל מעשה שחורג מגבולות אלו עלולים לעלות ביוקר למי שמבצע את המעשה. שכן בחוק קבועים עונשים חמורים למעשים שכאלו.

הטרדה מינית? היכן עובר הגבול

ביצעתם עבירת מין ואתם נתבעים על כך? החוק נועד למנוע מצבים בהם אדם מבצע עבירות כאלו ואחרות כלפי גורמים אחרים. לדוגמה, בוגר מול קטין, אונס ועוד. כידוע, אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש, וזה אומר שעל כל אחד להיות מודע לכללים המוצגים בחוק, ולדעת כי אין מציאות כזו בה אדם מבצע הטרדה מינית? היכן עובר הגבול, תחת התירוץ שהוא לא ידע שהדבר אסור. מסיבה זו יש להכיר את כללי החוק, ולהקפיד על כך. זאת כדי למנוע מעשים אסורים ותביעות בגין כך.

עורך דין לייצוג מקצועי

בין אם מדובר על בעילה אסורה בהסכמה ובין אם מדובר על כל עבירת מין אחרת שאתם נתבעים עליה, חשוב מאוד לתת את הדעת לחשיבות הרבה של עורך דין מנוסה שילווה אתכם בתהליך הזה. כי אין להשוות אזרח שעבר עבירה אשר מתנהל בכוחות עצמו מול הרשויות, לבין אזרח שביצע את אותה עבירה, אך הוא מלווה על ידי עורך דין מקצועי. בליווי מקצועי האזרח יוכל להיות בטוח לכל אורך הדרך שהוא טוען נכון ומתנהל באופן הרצוי מול הרשויות, כמו כן חומרת העונש שלו תהיה מופחתת במידת האפשר בשל היכולות והידע של עורך הדין. לכל אורך החקירה והתהליך הוא יפעל כדי להפחית את חומרת המעשה וכתוצאה מכך גם את חומרת העונש.

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות