מה צריך בשביל עבודות בגובה? הכתבה שתעשה לכם סדר 

העולם של עבודות בגובה הוא עולם מגוון למדי ובהתאם להיותו כזה, הוא כולל בתוכו הרבה מאוד סוגים של שונים של עבודות, כאשר אותן עבודות שונות בדרך כלל מתבצעות על גבי בניינים או לחילופין, על בתים פרטיים. בעוד כי אותן עבודות שונות, הגורם המשותף לכולן הוא הצורך להצטייד בכלי העזר הנכונים שכן, כאשר מדובר על עבודה בגובה, שימוש בציוד הנכון הוא המפתח על מנת לבצע את העבודה כהלכה. אז מה צריך בשביל עבודה כזו ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? במאמר הבא תוכלו למצוא כל מה שתצטרכו לדעת.

 

אמצעים למען ביצוע עבודות בגובה

לפני שתחפשו אחר חברה אמינה ומומלצת שביכולתה לבצע עבודות בגובה כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר alcon.co.il, הרי שקודם לכן עליכם להכיר את האמצעים השונים של ביצוע אותן עבודות. בדרך כלל הכלים הנפוצים ביותר יהיו מנוך או במת הרמה, אם כי חשוב לציין שקיים מגוון רחב מאוד של סוגי מנופים שונים המשמשים לעבודות שיפוץ שונות אשר נעשות בגובה. בדרך כלל המנופים לא יהיו גדולים, והם יכללו מעין במה מוגדרת, בה בעצם איש המקצוע שמבצע את אותן עבודות יוכל לעמוד. 

 

חוקי בטיחות של פיגומים

מאחר ומדובר על אלמנט די בסיסי ומוכר בעולם הבניה, הרי שיהיו מספר חוקי בטיחות בסיסיים באשר לבניית פיגומים. ובכן, חשוב לציין כי על הפיגומים להיות בנויים תמיד אך ורק על קרקע יציבה, בעוד כי לכל פיגום אמורים להיות שלושה מעקים – אחד הוא קרש בגובה של 15 סנטימטרים שנועד למנוע מכלי העבודה ליפול למטה, השני נועד בעצם לחזק את המבנה של הפיגום ולהגן על איש המקצוע כאשר הוא נמצא במצב ישיבה, והשלישי יהיה בגובה 10 עד 95 סנטימטרים וישמש בתור מאחז ליד והגנה מפני נפילות. 

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp
נגישות